Monday 30 Mar Mon 30 Mar
Tuesday 31 Mar Tue 31 Mar
Wednesday 01 Apr Wed 01 Apr
Thursday 02 Apr Thu 02 Apr
Friday 03 Apr Fri 03 Apr
Saturday 04 Apr Sat 04 Apr
Sunday 05 Apr Sun 05 Apr
GRIT Cardio 05:30 - 06:00 Hannah Longley 
LES MILLS SPRINT 05:30 - 06:00 Maddie Marquet 
BodyPump 06:00 - 06:45 Sarah Lange 
CORE FIT 06:00 - 06:45 Manon Mayol 
G.A.S 06:00 - 07:00 Matt Bynon-Powell 
 
Spinning 06:10 - 06:40 Rawinia Snowden 
 
 
 
 
AQUA FIT 08:15 - 09:00 Shelly Rosher 
 
 
 
 
BODYPUMP 09:20 - 10:20 Maureen Sutherland 
RPM 09:20 - 10:10 Manon Mayol 
 
LEGENDS FLEX 10:00 - 10:45 Tane Karamaina 
BODYBALANCE 10:20 - 11:20 Roz Fielding 
 
BOOTCAMP 12:30 - 13:15 Sarah Lange 
 
 
 
 
 
 
BODYCOMBAT 45 17:00 - 17:45 Sara Polanschi 
 
RPM 17:15 - 18:05 Maddie Marquet 
 
 
 
GRIT STRENGTH 17:45 - 18:15 Katie Lee 
 
BodyStep 18:20 - 19:15 Liv Ward 
RPM 18:20 - 19:10 Elmar Caancan 
BOX FIT 18:45 - 19:45 Eric Hunt 
TONE 19:20 - 20:05 Raina Singh 
GRIT STRENGTH 05:30 - 06:00 Sarah Lange 
 
BodyBalance 06:00 - 07:00 Jemma Rust 
RPM 06:00 - 06:50 Laura Audley 
SURGE 06:00 - 07:00 Laura Witcombe 
 
 
 
BOOTCAMP 07:00 - 07:45 Matt Bynon-Powell 
 
 
 
 
 
 
 
BODYBALANCE 09:20 - 10:20 Shelly Rosher 
RPM 09:20 - 10:10 Megan Church 
 
LEGENDS FIT 10:00 - 10:45 Tane Karamaina 
TONE 10:20 - 11:05 Megan Church 
GOLDEN GUYS 11:15 - 12:00 Shelly Rosher 
 
 
 
 
BODYBALANCE 16:30 - 17:30 Liv Ward 
 
 
 
 
 
BODYATTACK 17:30 - 18:15 Rachel Mclennan 
LES MILLS SPRINT 17:30 - 18:00 Laura Audley 
RUN CLUB 17:30 - 18:30 Tom Mann 
G.A.S 17:45 - 18:45 Kirk Olsen 
 
BODYPUMP 18:20 - 19:20 Ryan Sweeney 
RPM 18:20 - 19:20 Joanne Wright 
SURGE 18:45 - 19:45 Kirk Olsen 
SH'BAM 19:20 - 20:05 Alesha Arrowsmith 
BodyPump 05:30 - 06:15 Maureen Sutherland 
 
G.A.S 06:00 - 07:00 Matt Bynon-Powell 
RPM 06:00 - 06:50 Raina Singh 
 
 
 
Cxworx 06:15 - 06:45 Maureen Sutherland 
 
 
 
AQUA FIT 08:15 - 09:00 Jaymee Tan 
 
 
 
 
BODYCOMBAT 09:20 - 10:20 Laura Witcombe 
LES MILLS SPRINT 09:20 - 09:50 Megan Church 
 
 
Yoga 10:20 - 11:20 Janet Nimmo 
 
 
 
 
 
 
 
 
BodyPump 17:00 - 17:45 Shalya Singh 
RPM 17:00 - 17:50 Joanne Wright 
 
 
 
 
LES MILLS BARRE 17:45 - 18:15 Liv Ward 
 
BodyCombat 18:20 - 19:20 Sara Polanschi 
LES MILLS SPRINT 18:20 - 18:50 Laura Audley 
BOX FIT 18:45 - 19:45 Jaymee Tan 
BODYBALANCE 19:20 - 20:20 Stacy Guttenberg 
GRIT Strength 05:30 - 06:00 Sarah Lange 
 
BOX FIT 06:00 - 07:00 Jaymee Tan 
LES MILLS SPRINT 06:00 - 06:30 Ryan Sweeney 
TONE 06:00 - 06:45 Liv Ward 
 
 
 
 
 
 
Cxworx 08:15 - 08:45 Jemma Rust 
 
LES MILLS BARRE 08:45 - 09:15 Jemma Rust 
BOOTCAMP 09:00 - 09:45 Leon Baylon 
 
BodyBalance 09:20 - 10:20 Ayaka Inoue 
RPM 09:20 - 10:10 Laura Rossi 
 
LEGENDS FIT 10:00 - 10:45 Shelly Rosher 
 
 
 
BUILDING CHAMPIONS 15:30 - 16:15  
BUILDING CHAMPIONS 15:30 - 16:15  
 
BUILDING CHAMPIONS 16:30 - 17:15  
BUILDING CHAMPIONS 16:30 - 17:15  
 
BODYCOMBAT 45 17:00 - 17:45 Rawinia Snowden 
 
 
 
 
 
Cxworx 17:45 - 18:15 Manon Mayol 
G.A.S 17:45 - 18:45 Kirk Olsen 
BODYATTACK 18:20 - 19:20 TEAM TEACH 
RPM 18:20 - 19:10 Manon Mayol 
 
BodyPump 19:20 - 20:20 Elmar Caancan 
GRIT Cardio 05:30 - 06:00 Hannah Longley 
 
BodyPump 06:00 - 06:45 Shalya Singh 
CORE FIT 06:00 - 06:45 Jaymee Tan 
G.A.S 06:00 - 07:00 Matt Bynon-Powell 
RPM 06:00 - 06:50 Ryan Sweeney 
 
 
 
 
 
AQUA FIT 08:15 - 09:00 Shelly Rosher 
 
 
 
BOX FIT 09:15 - 10:15 Sheonan Luke 
BodyPump 09:20 - 09:50 Ashlie Moore 
 
Cxworx 09:50 - 10:20 Ashlie Moore 
 
Yoga 10:20 - 11:20 Edit Horvath 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRIT STRENGTH 17:00 - 17:30 Odessa To'o 
 
 
BODYJAM 17:30 - 18:15 Odessa To'o 
RPM 17:30 - 18:20 Joanne Wright 
 
 
 
BodyPump 18:20 - 19:20 Graham Barnett 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BOOTCAMP 07:15 - 08:00 Leon Baylon 
RPM 08:00 - 08:50 Raymond Seril 
BodyPump 08:15 - 09:15 Juri Pedeni 
G.A.S 08:15 - 09:15 Kirk Olsen 
 
 
BOX FIT 09:15 - 10:15 Eric Hunt 
BODYATTACK 09:20 - 10:20 Julien Robillard 
RPM 09:20 - 10:10 Joanne Wright 
 
 
BodyBalance 10:20 - 11:20 Vanessa Robinson 
 
 
 
 
BodyPump 15:45 - 16:45 Hannah Longley 
 
 
Cxworx 16:45 - 17:15 Manon Mayol 
 
 
LES MILLS BARRE 17:15 - 17:45 Manon Mayol 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BodyPump 08:15 - 08:45 Mo Mara 
 
Cxworx 08:45 - 09:15 Petka Adamkova 
 
SURGE 09:15 - 10:15 Mo Mara 
RPM 09:20 - 10:10 Elmar Caancan 
Yoga 09:20 - 10:20 Janet Nimmo 
 
 
BodyCombat 10:20 - 11:20 Georgia Himsley 
 
 
 
 
BodyPump 15:45 - 16:45 Ashlie Moore 
 
 
BodyBalance 16:45 - 17:45 Jemma Rust